Kostol Narodenia Panny Márie v Novom Meste nad Váhom

1. Dnešná nedeľa je poslednou nedeľou liturgického roka. Budúca nedeľa je prvá adventná, pri sv. omšiach budeme svätiť adventné vence.

2. Tento týždeň sa budú zapisovať úmysly sv. omší na mesiace december a január. Zapísať si ich môžete v kancelárii od pondelka do piatku po sv. omšiach alebo cez úradné hodiny.

3. Školské sestry de Notre Dame pozývajú na Stretnutie duchovnej rodiny pátra Gabriela Schneidra, ktoré sa uskutoční v pondelok 25.11.2019 o 17:00 v kláštore v Novom Meste nad Váhom.

4. Vo štvrtok od 17:30 do sv. omše býva pravidelne vystavená Sviatosť Oltárna k adorácii, počas ktorej spovedáme.

5. Ďakujeme za upratanie kostola skupine č.8 a nasledujúci týždeň upratuje v sobotu po rannej sv.omši skupina č.1.

6. Prišli podielové knihy zo Spolku svätého Vojtecha. Členské na rok 2019 je zmenené na 8 €. Knihy si môžete vyzdvihnúť v sakristii od tejto nedele pred a po svätých omšiach v sakristii. Poznámka: omylom sme vyberali členské iba 5 €, nepostrehli sme zmenu, ktorú urobil SSV. Prosíme členov, ktorí si už vyzdvihli podielové knihy, keby ešte doplatili 3 €. Prosíme o prepáčenie a ďakujeme za pochopenie.

7. Na budúcu nedeľu sa koná Jesenná zbierka na charitu. Arcidiecézna charita ďakuje za vašu podporu a zároveň dáva do pozornosti letáky, kde sa dozviete, aké projekty podporujete svojimi milodarmi. Letáky si môžete vyzdvihnúť na stolíku pri novinách.

8. Ďakujeme za Vašu trpezlivosť s obmedzeniami v súvislosti s pamiatkarským výskumom v našom kostole. Tiež za všetky modlitby a podporu v uplynulom liturgickom roku.

      

   

 

RM banner

 

Alexej plagat bannner

  

OZP obnova hradieb banner